Офіційний дилер YAMAHA в Івано-Франківську «Мотодром»

Тест-драйв техніки Yamaha в Івано-Франківську

Запрошуємо Вас на тест-драйв Yamaha в Івано-Франківську (Мотодром). Тест-драйв дозволить Вам переконатися в правильному виборі моделі і упевнитися в її чудових технічних характеристиках.

Нижче представлені моделі техніки, доступні до тест-драйву.

Для запису на тест-драйв, виберіть, будь-ласка, модель, заповніть анкету, і наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб узгодити зручний для Вас час.

За деталями звертайтеся по телефону +38 (067) 410 47 56 або відвідайте мотосалон, розташований за адресою: вул. Ребета 4В.

Модель:
Записатися на тест-драйв
Що потрібно для участі?
Заявка
Заповніть заявку і чекайте дзвінка нашого консультанта для уточнення деталей
Документи
Не забудьте про водійське посвідчення. Будемо чекати вас у зазначений час

Тест-драйв техніки Yamaha

Компанія "Мотодром" – офіційний дилер Yamaha Motor, надає своїм клієнтам можливість провести тест-драйв. Для того, щоб клієнт міг переконатися у чудових технічних характеристиках обраної моделі, а також допомагає визначити, чи вони збігаються з вимогами та очікуваннями майбутнього власника. Також фахівці дилерського центру надають повну інформацію про можливості та особливості техніки Yamaha.

Моделі техніки, які ви можете протестувати, розміщено на сайті "Мотодром". Для запису на тест-драйв можна заповнити форму, зателефонувати за телефоном +38 (067) 410 47 56 або завітати до салону, розташованого за адресою: вул. Ребета, 4В, м. Івано-Франківськ.

Читати повністю