Офіційний дилер YAMAHA в Івано-Франківську «Мотодром»

Про компанію

Компанія "Мотодром" -  офіційний дилер Yamaha Motor в Івано-Франківській області. В мотосалоні Yamaha Івано-Франківськ можна придбати техніку різних типів:

  • мотоцикли
  • скутери
  • квадроцикли
  • мотовсюдиходи
  • снігоходи

Також пропонуємо нашим клієнтам оригінальні запчастини та аксесуари Yamaha, продукцію Yamalube та мото екіпірування провідних світових брендів, таких як Spidi, Sidi, X-Lite, Nolan, Grex, Scott. 

Проводимо технічне обслуговування мототехніки Yamaha і не тільки. Сервісний центр сертифікований представниками Yamaha Motor. Також виконуємо роботи з кастомізації мотоциклів. 

 

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Ребета 4В.

Відкрити в Google Maps   

 

Графік роботи:

пн-пт: 10:00 – 17:00

суб, нд: вихідний

 

Наш номер телефону  +38 068 199 00 54

     

Ми чекаємо на Вас!

Мотодром вул. Ребета 4В
Режим роботи пн-пт:10-00 - 17-00 сб: Вихідний нд: Вихідний
Зв'язок +38 (067) 410 47 56

Про компанію Мотодром

Компанія "Мотодром" - це офіційний дилер Yamaha Motor, з колективом професіоналів, які нададуть клієнтам допомогу та консультацію на високому рівні. Наша компанія надає всі види послуг: покупка техніки Yamaha та оформлення договору купівлі-продажу, кредитування та страхування, реєстрація та постановка техніки на облік, офіційний сервіс. Є вигідна та надійна програма Trade-in – обмін вживаної техніки на нову з доплатою. Для корпоративних клієнтів "Мотодром" пропонує спеціальні умови купівлі техніки Yamaha.

Також офіційний дилер пропонує клієнтам оригінальні запчастини та аксесуари Yamaha, продукцію Yamalube та екіпірування провідних світових брендів, таких як Spidi, Sidi, X-Lite, Nolan, Grex, Scott. Проводимо технічне обслуговування мототехніки Yamaha і не тільки. Сервісний центр сертифікований представниками Yamaha Motor. Також виконуємо роботи з кастомізації мотоциклів.

У салоні "Мотодром" ви можете придбати різноманітну техніку Yamaha: квадроцикли та мотовсюдиходи, мотоцикли, скутери, снігоходи, гідроцикли, човнові мотори, а також дитячі моделі квадроциклів та снігоходів. Фахівці компанії "Мотодром" проконсультують за всіма технічними та функціональними характеристиками техніки Yamaha. Тож вибрати потрібну модель дуже просто.

Для того щоб повністю відчути всі характеристики обраної моделі Yamaha, є можливість тест-драйву.

Також "Мотодром" надає послуги зимового зберігання мототехніки.

Дилерський центр "Мотодром" розташований за адресою: вул. Ребета, 4В, м. Івано-Франківськ. Щоб отримати консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з технікою Yamaha, телефонуйте за телефоном +38 (067) 410 47 56.

Читати повністю