Офіційний дилер YAMAHA в Івано-Франківську «Мотодром»

Зимове зберігання мотоциклів та скутерів

Будь-який необмежений термін протягом року

* – комплекс робіт при прийнятті на зберігання безкоштовний

* - рік рахується від дати оформлення послуги

Знижка на вартість всіх замовлених і оплачених робіт до 01.12.2020
25 %

Послуги сервісу

20 %

Запасні частини

25 %

Доп обладнання
та аксесуари

5 %

Екіпірування

До 150 см3 До 750 см3 До 1150 см3 Більше 1150 см3
Оплата за річне зберігання,
грн
4 015 5 110 6 205 7 300
Якщо ви захочете тимчасово перервати зберігання, а потім продовжити, то оплачуєте тільки вартість комплексу робіт при прийнятті на зберігання.
Оплата за комплекс
робіт , грн
540

Сезонне зберігання з 01.10.2020 по 01.06.2021.

* – комплекс робіт при прийнятті на зберігання безкоштовний

Знижка на вартість всіх замовлених і оплачених робіт до 01.12.2020
25 %

Послуги сервісу

20 %

Запасні частини

25 %

Доп обладнання
та аксесуари

5 %

Екіпірування

До 150 см3 До 750 см3 До 1150 см3 Більше 1150 см3
Оплата за сезонне зберігання,
грн
3 950* 4 675* 5 400* 6 125*
При тимчасовому перериванні сезонного зимового зберігання, при поверненні техніки оплачується вартість комплексу робіт при прийнятті на зберігання
Оплата за комплекс
робіт , грн
600 650 700 750
Тариф при продовженні терміну оплата діб
Грн / доб з ПДВ 20 25 30 35

Зберігання 4 місяці

* – комплекс робіт при прийнятті на зберігання включено

Знижка на вартість всіх замовлених і оплачених робіт до01.12.2020
15 %

Послуги сервісу

10 %

Запасні частини

15 %

Доп обладнання
та аксесуари

5 %

Екіпірування

До 150 см3 До 750 см3 До 1150 см3 Більше 1150 см3
Оплата за 4 місяці,
грн
3 000* 3 650* 4 300* 4 950*
Тариф при продовженні терміну оплата діб
Грн / доб з ПДВ 20 25 30 35

Зберігання «подобово». Мінімальний термін – 7 днів

* – комплекс робіт при прийнятті на зберігання оплачується окремо

35 грн*

Вартість зберігання за добу

До 150 см3 До 750 см3 До 1150 см3 Більше 1150 см3
Оплата за комплекс
робіт , грн
600 650 700 750

Важлива інформація

При прийнятті техніки на зберігання без комлексу робіт при прийнятті на зберігання, Мотодром не несе відповідальність за технічний стан мотоцикла.
Мотодром на свій розсуд має право відмовити в прийнятті на зберігання в разі нестачі місць або з метою дотримання всіх технічних норм при зберіганні

Підготовка до сезону

Якщо ви не плануєте користуватися своїм транспортним засобом взимку, а питання про зберігання мотоцикла для Вас є актуальним, скористайтеся спеціальною пропозицією від Ямаха %name%.

Сезонне зберігання мотоциклів - це повний комплекс послуг з приймання, підготовки та сервісу:

мийка мотоцикла, чистка та змащування ланцюга
візуальна діагностика мотоцикла
заливка в паливну систему стабілізатора палива
підготовка АКБ до зберігання(повна зарядка)
регулювання тиску в шинах до рекомендованого для зберігання рівня

Згідно з рекомендаціями фахівців, зарядка акумулятора здійснюється раз на місяць. Якщо Ваш мотоцикл зберігається у нас протягом декількох місяців, ми регулярно заряджаємо АКБ, що входить у вартість вищевказаних послуг.

Переваги зимового зберігання мототехніки в Мотодром

  • Від 16 грн за добу. Таку ж ціну за зберігання мотоцикла в Івано-Франківську пропонують на ринку гаражів. Однак до послуг таких компаній не входить підготовка та діагностика, охорона та дотримання правильної температури у приміщенні.
  • Тепле приміщення.Цілодобове підтримання температури не нижче ніж +10 градусів, що необхідно для безпечного зберігання транспортного засобу.
  • Охорона та відеоспостереження.Всередині та зовні приміщення ведеться відеоспостереження, а проїзд вночі на територію закривається автоматичними воротами.
  • Підготовка до нового сезону та послуги сервісу.Щоб уникнути затримок зі стартом у новому сезоні, ми пропонуємо повну діагностику та ремонт, за необхідністю.
  • Двосторонній договір.Послуга зберігання мотоцикла на зиму підтверджується документально, тому ви можете бути впевнені у прозорості угоди та безпеці свого транспорту.
  • Знижка до 25%.Поширюється на послуги сервісу, придбання запчастин, додаткового обладнання й екіпіровки, за умови мотозберігання.

Особливості сезонного зберігання мотоцикла

Пережити морози Ваш залізний друг повинен у просторому приміщенні, що опалюється, за температури не нижче ніж +10 градусів, після попередньої підготовки та візуальної діагностики фахівцями.

Склад для мотозберігання Мотодром знаходиться всередині основного приміщення сервісу на закритій території під відеоспостереженням. Ми оформляємо акт приймання передачі техніки та двосторонній договір відповідального зберігання, тому гарантуємо повну юридичну відповідальність за надані послуги.

Щоб оформити угоду, візьміть із собою тех. паспорт на мототехніку. Ми також надаємо додаткові послуги з підготовки до зберігання, що сплачуються окремо.

Консервація паливної системи

Якщо Ваш мотоцикл оснащений пластиковим баком, зливати бензин взимку не обов'язково, оскільки він не схильний до корозії. Металевий бак обов'язково слід наповнити бензином та додати стабілізатор пального.

Заміна моторного масла перед зимою

Перед зберіганням моторне масло необхідно замінити на нове, такого ж типу та в'язкості. Протягом сезону не всі мотоциклісти проїжджають 10000 км, після яких за регламентом слід замінити масло.

Використовувати масло до рекомендованого пробігу після зими категорично не рекомендують, оскільки воно втрачає більшість своїх властивостей і може призвести до корозії внутрішніх поверхонь.

Консервація двигуна

За умов тривалого зберігання у приміщенні, що не опалюється, захистити циліндри двигуна від корозії допоможе «внутрішній консервант двигуна» - масляний засіб з різними присадками. Необхідно викрутити свічки та розпорошити рідину в циліндрі. Розпорошуючи засіб, він проникає в усі зазори та внутрішні місця, утворюючи захисну плівку.

Догляд за шинами

При тривалому зберіганні (більше ніж 6 місяців) фахівці рекомендують вивісити шини, встановивши мотоцикл на центральну підніжку (або використовувати підкат) та підкат під переднє колесо. Попередньо гуму та гумові шланги потрібно обробити силіконовим спреєм, щоб вона не потріскалася та не розсохлася.

Перевірка охолоджуючої рідини

При зберіганні у приміщенні, що не опалюється, «консервуючи» мотоцикл, потрібно перевірити охолоджуючу рідину та за необхідністю замінити її. Для цього фахівець за допомогою ареометра визначає фактичну температуру замерзання охолоджувальної рідини. Залежно від отриманого значення та показника найнижчої температури в Вашому регіоні взимку, слід замінити або залишити охолоджуючу рідину.

Особливості зимового зберігання скутера

Мотодром також пропонує послугу зимове зберігання скутера. Оскільки цей транспорт не призначений для їзди в холодну пору року, особливо в наших кліматичних умовах, важливо заздалегідь подбати про його збереження.

Щоб скутер справно служив Вам у новому сезоні, ми дотримуємося всіх рекомендації щодо його попередньої підготовки та правильного зберігання взимку:

мийка;
перевірка тиску в шинах;
консервація паливної системи (необхідно повністю заповнити її бензином);
заміна масла й інші послуги.

Детальну інформацію щодо процесу й особливостей зимового зберігання мототехніки в Мотодром Ви можете отримати у наших фахівців за номером телефону:

+38 (067) 410 47 56

або приходьте до нас за адресою:

вул. Ребета 4В.

Бажаєте замовити послугу? Заповніть форму для зв'язку з фахівцем